Drevený plot

Ľudia milujúci tradície ostávajú stále verní drevenému plotu. Náš plot môže oddeľovať úžitkovú a obytnú záhradu, hospodársku časť, oblasť na hranie, relaxáciu alebo zakrývať kontajner na smeti zo strany suseda.

Naše oplotenie je možné si nechať vyrobiť na mieru. Plot sa skladá z jednotlivých stĺpikov, ktoré tvoria hranoly o rozmere 10cm x 10cm vyrobené zo smrekového masívu. Vrchná časť je zakončená drevenou nadstavbou, v ktorej je osadená led-diodka so stmavovacím senzorom, čiže po zotmení pekne osvetľuje nielen samotný plot ale aj jeho okolie. Svetelný led zdroj je trvácny a nie je potrebné ho vyberať ani v zimnom období.

Stĺpiky je možné osadiť rovno do zeme alebo na samostatné pozinkované kotvy, preto je možné ich využiť nielen na plot ale aj ako samostatne stojace ozdoby doplnené napr. o konzolu s kvetináčom alebo ako súčasť terasy či príjazdovej cesty.

Plotové polia sú zložené z plotoviek, ktoré môžu mať vrchné zakončenie rovné, skosené so srdiečkom alebo len s oblúkom. Plotovky je možné dodať v hrúbkach 1,8cm alebo 2,5cm.

Všetky časti sú ošetrené prípravkami proti roztočom, hubám a plesniam a v poslednej fáze lazúrou podľa vzorkovníka v niekoľkých vrstvách. Takto ošetrené drevo vydrží niekoľko rokov bez údržby.

Orientačná cena stĺpika s osvetlením o rozmeroch šírka 10cm x hĺbka 10cm x výška 110cm je 22€, cena plotovky vo výške 100cm je 2,30€ vrátane náteru podľa vzorkovníka. Plotové polia je možné dodať v zloženom stave (pri osobnom odbere) alebo rozložené kdekoľvek na Slovensku.

Cena dopravy záleží od množstva objednaného tovaru.