Výrobky skladom (ihneď k odoslaniu)

Závesná ozdoba hviezdy

Cena: 5€ (pôvodne 6,30€)

Závesná dekorácia s tromi hviezdami pod sebou, materiál: kov.
Cena dopravy: 2,50€
Rozmery: výška 76cm x šírka 9cm

Samolepiace hodiny

Cena: 14€ (pôvodne 15€)

Elegantné nalepovacie hodiny na stenu v tmavej farbe. Inštalácia nástenných hodín je veľmi jednoduchá, montáž hodín zvládne každý. Materiál: plast. Strojček: Quartz.
Cena dopravy: 4,50€

Konferenčný stolík masív

Cena: 130€ (pôvodne 150€)

Konferenčný, príručný alebo kávový stolík vyrobený zo smrekového a borovicového masívu v prémiovej orechovej lazúre s krásnym polomatným lakom. Vrchná doska stolíka je vyrobená zo spodnej - kazetovej časti starožitných dverí. Všetky ostatné komponenty stolíka boli vyrobené z dreva z rovnakého obdobia. Šuflík je na plnovýsuvoch, takže sa vysunie celá časť šuflíka, ktorý sa nachádza pod celým stolom.
Cena dopravy: 9,90€
Rozmery: šírka 70cm x výška 50cm x hĺbka 56cm

Drevená nástenka

Cena: 15€ (pôvodne 28€)

Jednoduchá drevená nástenka na poštu, kľúče a iné drobnosti s tabuľkou na odkazy, ktorá sa hodí do každého interiéru.
Cena dopravy: 6,60€
Rozmery:
šírka 49cm x výška 47cm x hĺbka 5cm

Retro stolík

Cena: 25 akcia (pôvodne 40€)

Retro stolík zo smrekového masívu, v bielej farbe matnej a prémiovej dubovej lazúry. Dodáva sa v už zloženom stave. Stolček je možné použiť na sedenie alebo ako stojan.
Cena dopravy: 6,60€
Rozmery: šírka 40cm x výška 38,5cm x hĺbka 25cm

Kozmetické zrkadielko

Cena: 25€ (pôvodne 48€)

Drevené kozmetické zrkadielko vyrobené zo smrekového masívu v bielej farbe. Zrkadlo má jeden šuflík a je polohovateľné, vhodné aj ako originálny darček. 
Cena dopravy: 5€
Rozmery: šírka 30cm x výška 38cm x hĺbka 18cm


V prípade, že máte záujem o výrobok, ktorý je skladom, vyplňte kontaktný formulár uvedený nižšie, zavolajte na telefónne číslo 0903 196 309 alebo nám zašlite mail na drevowintage@gmail.com. V prípade mailovej objednávky nám prosím uveďte meno, priezvisko, tel. kontakt a názov výrobku, o ktorý máte záujem. My sa Vám následne ozveme a zašleme Vám potvrdenie objednávky spolu s termínom dodania tovaru. Produkty skladom odosielame do 24 hodín od potvrdenia objednávky.