Výrobky skladom (ihneď k odoslaniu)

Nočný stolík Leonardo Predané!

Cena: 115€

T

Nočný stolík , smrekový masív , keramická knopka , šuflíček . Farba dole vanilka hore lazúra orech. Cena je za dva kusy . V prípade jedného kusu je cena dopravy 6,60€ Cena je 115€ za pár

v tejto farbe jeden pár skladom !!

Veľkosť: š40cm/h30cm/v55cm

. . Nábytok z mojej ponuky dodávam vždy v zloženom stave - takže stačí len vybaliť .

Cena dopravy: 9,90€


Turistický lopárik/denko

Cena: 25€

Drevený lopárik ručne vyrobený z bukového dreva je možné použiť ako v kuchyni tak na výletoch ale aj na ozdobu . Vyrobený je v menších rozmeroch a tak je ho možné použiť aj ako servírovací alebo turistický poprípade ako darček .

Doprava zdarma !

Veľkosť: 10X17cm hrúbka 1,8cm


Nočný stolík jonis

Cena: 70€

Nočný stolík v bielej farbe s úložným priestorom hore a dvierkami dole je vyrobený z borovicového masívu a hodí sa do spálne dospelého ale aj detskej . Je vyrobený len jeden kus ,druhý už nevyrobím . Tento je momentálne skladom ,cena dopravy je 9,90€ ,odosielame ihneď.

Veľkosť: 35x35 výška50cm
Materiál: borovica, smrek
Spôsob výroby: vyrezávanie, drevorezbárstvo, brúsenie, morenie, bio/eko

Kovový regál Strong

Cena: 40€

Kovový regál poslúži skvele v komore ,pivnici ale aj vo vidieckej kuchyni no svoje miesto si nájde aj v garáži ,má 5 políc a a jednu policu je možné zatažiť až 170kg,dodávané v demonte no na skladanie nie je potrebné žiadne náradie klik systém.

v ponuke aj iné rozmery napr : v150Xš75X30cm za 35€ po dohode aj iné rozmery

Cena dopravy 7€

Veľkosť: v180Xh40Xš90 cm


Vešiak color 

Cena: 35€

Jednoduchý Vešiak z piatimi vešiačikmi momentálne skladom . Doprava zdarma .

Veľkosť: š60cm v13cm

Materiál: borovica, smrek

Spôsob výroby: vyrezávanie, drevorezbárstvo, brúsenie, morenie, bio/eko


Polica Elana  Predané!

Cena: 70€

Polica Elana je vyrobená zo smrekového masívu v bielej farbe . Na zadnej strany je osadený bajonetový záves pre zavesenie na akýkoľvek povrch. 1kus momentálne skladom

Polica sa hodí aj do moderného priestoru a je dodávaná v zloženom stave spolu s montážnym príslušenstvom a štítkom o max. váhe . Rozmer aj farbu je možné upraviť. Cena dopravy 9,90€

Veľkosť: rozmery šírka 55cm, hĺbka 14.5 cm, výška 80 cm
Materiál: smrek

Polica Heart Bones na koreničky  Predané !

Cena: 77€

Polica na koreničky vyrobená z masívu vo vanilkovej farbe , polica je v zadnej časti osadená bajonetovým závesom takže ju môžete osadiť na akýkoľvek povrch . Koreničky nie sú v cene po dohode viem zabezpečiť .Rozmer pozmeníme farbu tak isto . Vanilková na obrázku je momentálne skladom .

Veľkosť: v70š60h13,5cm
Materiál: smrek

Cena dopravy 9,90€

Veľkosť: rozmery šírka 55cm, hĺbka 13,5 cm, výška 80 cm
Materiál: smrek

V prípade, že máte záujem o výrobok, ktorý je skladom, vyplňte kontaktný formulár uvedený nižšie, zavolajte na telefónne číslo 0903 196 309 alebo nám zašlite mail na drevowintage@gmail.com. V prípade mailovej objednávky nám prosím uveďte meno, priezvisko, tel. kontakt a názov výrobku, o ktorý máte záujem. My sa Vám následne ozveme a zašleme Vám potvrdenie objednávky spolu s termínom dodania tovaru. Produkty skladom odosielame do 24 hodín od potvrdenia objednávky.