Výrobky skladom (ihneď k odoslaniu)

Polica mini Marisol

Cena: 60€

jedinečná polica mini  Marisol ideálna na koreničky v bledozelenej farbe s jemnou patinou je vyrobená z borovicového masívu a je osadená bajonetovým závesom takže osadenie je možné na akýkolvek povrch ,táto a v tejto farbe je momentálne skladom

Veľkosť: š70Xv40cmXh13,5cm

Cena dopravy: 9,90€


Stolíček Hokerlík

Cena: 25€

Hokerlík vyrobený ručne z borovicového masívu . Nosnosť 100kg

Doprava zdarma v rámci SR

Veľkosť: š38h21v19
Materiál: borovica


Nočný stolík jonis

Cena: 70€

Nočný stolík v bielej farbe s úložným priestorom hore a dvierkami dole je vyrobený z borovicového masívu a hodí sa do spálne dospelého ale aj detskej . Je vyrobený len jeden kus ,druhý už nevyrobím . Tento je momentálne skladom ,cena dopravy je 9,90€ ,odosielame ihneď.

Veľkosť: 35x35 výška50cm
Materiál: borovica, smrek
Spôsob výroby: vyrezávanie, drevorezbárstvo, brúsenie, morenie, bio/eko

Polica Nuja long biela vosk Predané !!

Cena: 60€

Drevená polica vyrobená z borovicového masívu v bielej voskovej farbe .Polica má osadený bajonetový záves tak zavesenie je možné na akýkolvek povrch . Tento je momentálne skladom ,cena dopravy je 9,90€ ,odosielame ihneď.

Veľkosť: š90Xh13Xv22 výška
Materiál: borovica, smrek
Spôsob výroby: vyrezávanie, drevorezbárstvo, brúsenie, morenie, bio/eko

V prípade, že máte záujem o výrobok, ktorý je skladom, vyplňte kontaktný formulár uvedený nižšie, zavolajte na telefónne číslo 0903 196 309 alebo nám zašlite mail na drevowintage@gmail.com. V prípade mailovej objednávky nám prosím uveďte meno, priezvisko, tel. kontakt a názov výrobku, o ktorý máte záujem. My sa Vám následne ozveme a zašleme Vám potvrdenie objednávky spolu s termínom dodania tovaru. Produkty skladom odosielame do 24 hodín od potvrdenia objednávky.