Výrobky skladom (ihneď k odoslaniu)

príručný stolík Francis skladom predané !

Cena: 135€

Toaletný stolík vyrobený zo smrekového masívu vo farbe vanilka/slonová kosť  . Knopky vieme vymeniť . Stolík je možné použiť na čokoľvek takže slúži aj ako príručný . . Nábytok z mojej ponuky dodávam vždy v zloženom stave - takže stačí len vybaliť .

Veľkosť: š70Xv75cmXh35cm

Cena dopravy: 9,90€


Stolíček Hokerlík

Cena: 25€

Hokerlík vyrobený ručne z borovicového masívu . Nosnosť 100kg

Doprava zdarma v rámci SR

Veľkosť: š38h21v19
Materiál: borovica


Nočný stolík jonis

Cena: 70€

Nočný stolík v bielej farbe s úložným priestorom hore a dvierkami dole je vyrobený z borovicového masívu a hodí sa do spálne dospelého ale aj detskej . Je vyrobený len jeden kus ,druhý už nevyrobím . Tento je momentálne skladom ,cena dopravy je 9,90€ ,odosielame ihneď.

Veľkosť: 35x35 výška50cm
Materiál: borovica, smrek
Spôsob výroby: vyrezávanie, drevorezbárstvo, brúsenie, morenie, bio/eko

Polica Talissa 2

Cena: 110€

Drevená polica vyrobená z borovicového masívu v bielej farbe a orechovej lazúre.Úchytky sú z porcelánu a starostrieborného kovu. Polica má osadený bajonetový záves tak zavesenie je možné na akýkolvek povrch . Tento je momentálne skladom ,cena dopravy je 9,90€ ,odosielame do 3 prac.dní.

Veľkosť: š80Xh17,5Xv60 výška
Materiál: borovica, smrek
Spôsob výroby: vyrezávanie, drevorezbárstvo, brúsenie, morenie, bio/eko


Vešiak color 

Cena: 35€

Jednoduchý Vešiak z piatimi vešiačikmi momentálne skladom . Doprava zdarma .

Veľkosť: š60cm v13cm

Materiál: borovica, smrek

Spôsob výroby: vyrezávanie, drevorezbárstvo, brúsenie, morenie, bio/eko


Polica Elana 

Cena: 70€

Polica Elana je vyrobená zo smrekového masívu v bielej farbe . Na zadnej strany je osadený bajonetový záves pre zavesenie na akýkoľvek povrch. 1kus momentálne skladom

Polica sa hodí aj do moderného priestoru a je dodávaná v zloženom stave spolu s montážnym príslušenstvom a štítkom o max. váhe . Rozmer aj farbu je možné upraviť. Cena dopravy 9,90€

Veľkosť: rozmery šírka 55cm, hĺbka 14.5 cm, výška 80 cm
Materiál: smrek

V prípade, že máte záujem o výrobok, ktorý je skladom, vyplňte kontaktný formulár uvedený nižšie, zavolajte na telefónne číslo 0903 196 309 alebo nám zašlite mail na drevowintage@gmail.com. V prípade mailovej objednávky nám prosím uveďte meno, priezvisko, tel. kontakt a názov výrobku, o ktorý máte záujem. My sa Vám následne ozveme a zašleme Vám potvrdenie objednávky spolu s termínom dodania tovaru. Produkty skladom odosielame do 24 hodín od potvrdenia objednávky.