Výrobky skladom (ihneď k odoslaniu)

Rebrík na uteráky ,vešiak Predané

Cena: 50€


Vpustite do priestoru organizáciu, povedzte zbohom chaosu. Drevený rebrík nájde svoje miesto v každej miestnosti. Multifunkčný pomocník sa stane dizajnovým prvkom v bielom odtieni.

Odolné drevo sa hodí aj do kúpeľne, voda a vlhkosť mu neublíži. Drevený rebrík využijete na zavesenie uterákov, diek či plédov, kvetov aj iných drobností. Praktický kúsok do interiéru aj exteriéru s nádychom Škandinávie. Rozmer aj farbu doladíme .

Jeden kus v bielej mám skladom a poštovné je zdarma .

Veľkosť: š45h8v155cm

. . Nábytok z mojej ponuky dodávam vždy v zloženom stave - takže stačí len vybaliť .


Turistický lopárik/denko

Cena: 15€

Drevený lopárik ručne vyrobený z bukového dreva je možné použiť ako v kuchyni tak na výletoch ale aj na ozdobu . Vyrobený je v menších rozmeroch a tak je ho možné použiť aj ako servírovací alebo turistický poprípade ako darček .

Doprava zdarma !

Veľkosť: 10X17cm hrúbka 1,8cm


Nočný stolík Yong

Cena: 60€

príručný alebo nočný stolík vyrobený z masívnej borovice ,je vyrobený ručne a ošetrený včelím voskom . Jeden kus je momentálne skladom . Po dohode vyrobím aj v iných rozmeroch alebo farbách

Veľkosť: v 84 š40h30cm

 . Tento je momentálne skladom ,cena dopravy je 9,90€ ,odosielame ihneď.

Kovový regál Strong

Cena: 40€

Kovový regál poslúži skvele v komore ,pivnici ale aj vo vidieckej kuchyni no svoje miesto si nájde aj v garáži ,má 5 políc a a jednu policu je možné zatažiť až 170kg,dodávané v demonte no na skladanie nie je potrebné žiadne náradie klik systém.

v ponuke aj iné rozmery napr : v150Xš75X30cm za 35€ po dohode aj iné rozmery

Cena dopravy 7€

Veľkosť: v180Xh40Xš90 cm


Vešiak color 

Cena: 35€

Jednoduchý Vešiak z piatimi vešiačikmi momentálne skladom . Doprava zdarma .

Veľkosť: š60cm v13cm

Materiál: borovica, smrek

Spôsob výroby: vyrezávanie, drevorezbárstvo, brúsenie, morenie, bio/eko


Polica Elana  Predané!

Cena: 70€

Polica Elana je vyrobená zo smrekového masívu v bielej farbe . Na zadnej strany je osadený bajonetový záves pre zavesenie na akýkoľvek povrch. 1kus momentálne skladom

Polica sa hodí aj do moderného priestoru a je dodávaná v zloženom stave spolu s montážnym príslušenstvom a štítkom o max. váhe . Rozmer aj farbu je možné upraviť. Cena dopravy 9,90€

Veľkosť: rozmery šírka 55cm, hĺbka 14.5 cm, výška 80 cm
Materiál: smrek

Polica Heart Bones na koreničky  Predané !

Cena: 77€

Polica na koreničky vyrobená z masívu vo vanilkovej farbe , polica je v zadnej časti osadená bajonetovým závesom takže ju môžete osadiť na akýkoľvek povrch . Koreničky nie sú v cene po dohode viem zabezpečiť .Rozmer pozmeníme farbu tak isto . Vanilková na obrázku je momentálne skladom .

Veľkosť: v70š60h13,5cm
Materiál: smrek

Cena dopravy 9,90€

Veľkosť: rozmery šírka 55cm, hĺbka 13,5 cm, výška 80 cm
Materiál: smrek

V prípade, že máte záujem o výrobok, ktorý je skladom, vyplňte kontaktný formulár uvedený nižšie, zavolajte na telefónne číslo 0903 196 309 alebo nám zašlite mail na drevowintage@gmail.com. V prípade mailovej objednávky nám prosím uveďte meno, priezvisko, tel. kontakt a názov výrobku, o ktorý máte záujem. My sa Vám následne ozveme a zašleme Vám potvrdenie objednávky spolu s termínom dodania tovaru. Produkty skladom odosielame do 24 hodín od potvrdenia objednávky.