Výrobky skladom (ihneď k odoslaniu)

Polica na Koreničky One heart

Cena: 60€

Polica na koreničky vyrobená z masívu v bielej farbe. Polica je v zadnej časti osadená bajonetovým závesom, takže ju môžete osadiť na akýkoľvek povrch. Koreničky nie sú v cene, po dohode je možné zabezpečiť. Rozmer ako aj farbu je možné si prispôsobiť.
Cena dopravy: 9,90€

Veľkosť: výška 55cm x šírka 42cm x hĺbka 13,5cmPolica Miranda

Cena: 95€

Polica vyrobená zo smrekového masívu v tyrkysovej farbe. Na zadnej strane je osadená bajonetovým závesom. Úchytka je porcelánová, kombinované so starostriebrom. Rozmer ako aj farbu je možné si prispôsobiť.
Cena dopravy: 9,90€  Skladom tyrkysová a biela a slon.kosť
Rozmery: výška 110cm x šírka 40cm x hĺbka 17,5cm
Cena dopravy: 9,90€Nočný stolík jonis

Cena: 70€

Nočný stolík v bielej farbe s úložným priestorom hore a dvierkami dole je vyrobený z borovicového masívu a hodí sa do spálne dospelého ale aj detskej . Je vyrobený len jeden kus ,druhý už nevyrobím . Tento je momentálne skladom ,cena dopravy je 9,90€ ,odosielame ihneď.

Veľkosť: 35x35 výška50cm
Materiál: borovica, smrek
Spôsob výroby: vyrezávanie, drevorezbárstvo, brúsenie, morenie, bio/eko

Polica Nuja long biela vosk

Cena: 60€

Drevená polica vyrobená z borovicového masívu v bielej voskovej farbe .Polica má osadený bajonetový záves tak zavesenie je možné na akýkolvek povrch . Tento je momentálne skladom ,cena dopravy je 9,90€ ,odosielame ihneď.

Veľkosť: š90Xh13Xv22 výška
Materiál: borovica, smrek
Spôsob výroby: vyrezávanie, drevorezbárstvo, brúsenie, morenie, bio/eko

V prípade, že máte záujem o výrobok, ktorý je skladom, vyplňte kontaktný formulár uvedený nižšie, zavolajte na telefónne číslo 0903 196 309 alebo nám zašlite mail na drevowintage@gmail.com. V prípade mailovej objednávky nám prosím uveďte meno, priezvisko, tel. kontakt a názov výrobku, o ktorý máte záujem. My sa Vám následne ozveme a zašleme Vám potvrdenie objednávky spolu s termínom dodania tovaru. Produkty skladom odosielame do 24 hodín od potvrdenia objednávky.