Cena: 26€
Starožitná skrinka na šijacie potreby, ktorá môže slúžiť aj ako šperkovnica je vyrobená z orechového dreva a pochádza z druhej polovice 20.storočia. Drevo je v perfektnom stave, drevený skelet je ošetrený včelím voskom, vrch má sklenenú výplň. Skvelé ako darček - pre seba alebo pre iného :)

Cena: 10€
Starožitná ozdobná miska z africkým motívom. Miska je veľmi zaujímavá, z vnútornej strany je ručne maľovaná, po okrajoch je rytina a zvonku má nádhernú kresbu. Krásny doplnok na stôl s orientálnym motívom, ktorý bude každý obdivovať.

Cena: 15€
Starožitná miska zo súkromnej zbierky zo 70.rokov 20.storočia. Miska je vyrobená zo zliatiny kovov s pohyblivou rúčkou, na ktorej je ozdobný vzor. Je v dobrom, zachovalom stave, všetko pevné a drží ako má. Po okrajoch sú vzory - kvetiny. Hodí sa takmer všade, buď do súkromnej zbierky, na chalupu alebo do kaviarne ako ozdoba.

Cena: 25€
Starožitná tácka z 50.rokov 20.storočia, bola vyrobená v Československu. Tácka je vyrobená z kovového rámu a sklenenej výplne so vzorom. Je v dobrom, zachovalom stave, všetko pevné a drží ako má. Patina po okrajoch rámu dodáva tácke pekný starožitný vzhľad. Hodí sa takmer všade, buď do súkromnej zbierky, na chalupu alebo do kaviarne ako...

Cena: 10€
Drevená soška veveričky vyrobená z orechového masívu vo veľmi dobrom stave bez poškodenia. Soška pochádza z druhej polovice 20. storočia a je vyrobená ručne z jedného kusu dreva. Povrch je ošetrený lakom.

Cena: 15€
Cukornička vo vintage štýle vyrobená v Anglicku firmou Mayel EP on Steel, ktorá sa zaoberala výrobou kuchynských doplnkov krásne ozdobí Váš stôl nielen v kuchyni. Na rukoväti je ozdobná rytina. Cukornička je nepoškodená.