Cena: 10€
Starožitná ozdobná miska z africkým motívom. Miska je veľmi zaujímavá, z vnútornej strany je ručne maľovaná, po okrajoch je rytina a zvonku má nádhernú kresbu. Krásny doplnok na stôl s orientálnym motívom, ktorý bude každý obdivovať.

Cena: 30€
Starožitná hracia skrinka, ktorá môže slúžiť aj ako šperkovnica, je vyrobená z dubového dreva a pochádza z druhej polovice 20.storočia. Kvalitný melodický strojček je v perfektnom stave, drevený skelet je bez poškodenia. V prípade záujmu vieme poslať aj melódiu ako skrinka hrá.

Cena: 15€
Starožitná miska zo súkromnej zbierky zo 70.rokov 20.storočia. Miska je vyrobená zo zliatiny kovov s pohyblivou rúčkou, na ktorej je ozdobný vzor. Je v dobrom, zachovalom stave, všetko pevné a drží ako má. Po okrajoch sú vzory - kvetiny. Hodí sa takmer všade, buď do súkromnej zbierky, na chalupu alebo do kaviarne ako ozdoba.

Cena: 25€
Starožitná tácka z 50.rokov 20.storočia, bola vyrobená v Československu. Tácka je vyrobená z kovového rámu a sklenenej výplne so vzorom. Je v dobrom, zachovalom stave, všetko pevné a drží ako má. Patina po okrajoch rámu dodáva tácke pekný starožitný vzhľad. Hodí sa takmer všade, buď do súkromnej zbierky, na chalupu alebo do kaviarne ako...

Cena: 10€
Drevená soška veveričky vyrobená z orechového masívu vo veľmi dobrom stave bez poškodenia. Soška pochádza z druhej polovice 20. storočia a je vyrobená ručne z jedného kusu dreva. Povrch je ošetrený lakom.

Cena: 15€
Cukornička vo vintage štýle vyrobená v Anglicku firmou Mayel EP on Steel, ktorá sa zaoberala výrobou kuchynských doplnkov krásne ozdobí Váš stôl nielen v kuchyni. Na rukoväti je ozdobná rytina. Cukornička je nepoškodená.

Cena: 30€
Nádherná vyrezávaná drevená starožitná skrinka s dvomi šuflíčkami, vyrobená z dubového masívu v neutrálnej hnedej farbe. Je po čiastočnej rekonštrukcii a je ošetrená včelím voskom. Pochádza z 50. rokov 20. storočia. Bola vyrobená v Anglicku. Ideálna na rôzne drobnosti, šperky alebo ako doplnok do interiéru.

Cena: 25€
Drevený mlynček na kávu, vyrobený z dubového masívu v tmavohnedej farbe. Je po čiastočnej rekonštrukcii a je ošetrený včelím voskom. Vrchnú časť tvorí pevný kov. Pochádza zo 40. rokov 20. storočia a stane sa jedinečnou ozdobou Vašej kuchyne, či už v dome, byte alebo na chalupe.