Truhlice, lavice a botníky

Botník Baka long

Cena: 170€

Botník Baka long zo smrekového masívu. Okrasnú lištu je možné doladiť v akejkoľvek farbe, botník tiež. Botník viem dodať aj s policou a francúzskou vešiakovou stenou na obrázku. Set bol vyrobený na objednávku v šírke 110cm a výške 2m. Cena je uvedená len za botník. Rozmer aj farbu vieme poupraviť. Cena dopravy: 9,90€.
Rozmery: šírka 110cm x výška 43 cm x hĺbka 40cm

Lavica Nikare

Cena: 60€

Lavička zo smrekového masívu v bielej farbe s hnedým vrchom. Farbu aj rozmer je možné upraviť. Lavičku možno použiť aj ako botníček. Cena dopravy: 9,90€.
Rozmery: šírka 100cm x výška 30cm x hĺbka 30cm

Truhlica - lavica Hera

Cena: 120€

Truhlica Hera, materiál smrekový masív a tatranský profil. Farba vanilka (slonová kosť). Truhlica može slúžiť aj ako lavica s podsedákmi. Rozmer aj farbu je možné upraviť. Cena dopravy: 9,90€.
Rozmery: šírka 75 cm x výška 50cm x hĺbka 40cm (v najširšej časti, a to horná doska a spodná okrasná lišta).

Truhlica Adela

Cena: 150€

Truhlica-lavica vyrobená zo smrekového masívu, na obrázku v surovom stave bez náteru. Lavicu je možné použiť k posteliam do spálne, do detskej izby ale aj do predsiene, prípadne bez náteru len s lakom na chalupu. Cena je za truhlicu bez náteru. V prípade bielej alebo akejkoľvek inej farby by bola cena 165€. Ak by bol záujem o okrasné kovania, nie je problém. Farbu aj rozmer je možné upraviť. Cena dopravy: 9,90€.
Rozmery: šírka 100cm x výška 60cm x hĺbka 40cm

Botník s košíčkami

Botník v bielej farbe s výrazným kovaním a košíkmi vyrobený zo smrekového masívu. K botníku je možné si nakombinovať  vešiakovú stenu ako na obrázku pod textom. Rozmer vyrobíme na mieru. Cena dopravy: 9,90€.

Botník Majo

130€

Botník Majo
Jednoduchý moderný botníček vyrobený zo smrekového masívu v bielej farbe pololesk.Vo vnútri je jedna polica. na vrchnú dosku je možné dať podsedáky. Botník je plne zatažitelný a je možné si naňho sadnúť. Rozmer aj farbu prispôsobíme ak treba. Cena 130€ Veľkosť: š70Xh35Xv50cm