Truhlice, lavice a botníky

Botník Baka long

Cena: 180€

Botník Baka long zo smrekového masívu. Okrasnú lištu je možné doladiť v akejkoľvek farbe, botník tiež. Botník viem dodať aj s policou a francúzskou vešiakovou stenou na obrázku. Set bol vyrobený na objednávku v šírke 110cm a výške 2m. Cena je uvedená len za botník. Rozmer aj farbu vieme upraviť.
Cena dopravy:12,90€
Rozmery: šírka 110cm x výška 43 cm x hĺbka 40cm

Lavica Nikare

Cena: 80€

Lavička zo smrekového masívu v bielej farbe s hnedým vrchom. Farbu aj rozmer je možné upraviť. Lavičku možno použiť aj ako botníček.
Cena dopravy: 10,90€
Rozmery: šírka 85cm x výška 40cm x hĺbka 30cm

Truhlica - lavica Hera

Cena: 145€

Truhlica Hera, materiál smrekový masív a tatranský profil. Farba vanilka (slonová kosť). Truhlica može slúžiť aj ako lavica s podsedákmi. Rozmer aj farbu je možné upraviť.
Cena dopravy: 10,90€
Rozmery: šírka 75 cm x výška 50cm x hĺbka 40cm (v najširšej časti, a to horná doska a spodná okrasná lišta).

Truhlica Adela

Cena: 160€

Truhlica-lavica vyrobená zo smrekového masívu, na obrázku v surovom stave bez náteru. Lavicu je možné použiť k posteliam do spálne, do detskej izby ale aj do predsiene, prípadne bez náteru len s lakom na chalupu. Cena je za truhlicu bez náteru. V prípade bielej alebo akejkoľvek inej farby by bola cena 165€. Ak by bol záujem o okrasné kovania, nie je problém. Farbu aj rozmer je možné upraviť. Cena dopravy: 9,90€
Rozmery: šírka 100cm x výška 60cm x hĺbka 40cm

Botník s košíčkami

Botník v bielej farbe s výrazným kovaním a košíkmi vyrobený zo smrekového masívu. K botníku je možné si nakombinovať  vešiakovú stenu ako na obrázku pod textom. Rozmer vyrobíme na mieru/následne naceníme.
Cena dopravy: 15,90€

Botník Majo

Cena: 130€


Jednoduchý moderný botníček vyrobený zo smrekového masívu v bielej farbe pololesk. Vo vnútri je jedna polica. Na vrchnú dosku je možné dať podsedáky. Botník je plne zaťažitelný a je možné si naňho sadnúť. Rozmer aj farbu prispôsobíme ako potrebujete.
Cena dopravy: 12,90€
Rozmery: šírka 70cm x hĺbka 35cm x výška 50cm

Botník Leonard a vešiaková stena - set

Cena: 450€

Botník Leonard a vešiaková stena spolu ako set v bielej farbe a orechovej lazúre, vyrobené z borovicového masívu. Botník je vnútri predelený. Všetko posielame v zloženom stave. Farbu, úchytky, rozmery a pod. je možné na požiadanie pozmeniť.
Cena dopravy: 15,90€
Rozmery:
botník - šírka 70cm x výška 60cm x hĺbka 35cm
vešiaková stena - šírka 70cm x výška 110cm x hĺbka vrchnej dosky 20cm

Lavica Astapor

Cena: 105€

Drevenú lavicu vyrobenú zo smrekového masívu v bielej farbe s vyrezávaným čelom je možné použiť k vešiakovej stene ako botník alebo ako konferenčný stolík. Dodáva sa v už zloženom stave a je plne zaťažiteľná. Rozmer aj farbu Vám radi podľa požiadaviek upravíme, prípadne zladíme k vešiakovej stene.
Cena dopravy: 10,90€
Rozmery: šírka 85cm x výška 40cm x hĺbka 35cm

Truhlica Esme

Truhlica Esme je vyrobená z borovicového masívu a je vyrobená ručne . Vdaka hĺbke len 40cm je vhodná k posteli ale aj do úzkych chodieb ako set z vešiakovou stenou . Truhlica je pevná dodáva sa v zloženom stave a je možné si na nu sadnúť . Rozmer farbu je možné si upraviť podľa požiadavky. Cena dopravy je 9,90€ ,Veľkosť :š90Xh40Xv40 Cena : 160€